Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Різдвяний вечір відпочинку у Бердичівському геріатричному пансіонаті

Дев’ятого січня, у третій день Різдва Христового, клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Роман Натальчук та півчі церковного кліросу завітали зі святковими привітаннями до Бердичівського геріатричного пансіонату.

Різдвяні свята прийшли до будинку престарілих! Його підопічні зібралися в холі навколо красуні-ялинки з яскравими прикрасами та різнокольоровими гірляндами. На цю традиційну святкову зустріч зі священиком завітали і співробітники закладу. Протоієрей Роман Натальчук звернувся до мешканців геріатричного пансіонату з теплими і сердечними словами, привітавши їх із Різдвом Христовим – найдивовижнішим та найулюбленішим серед людей: «У ці святкові дні бажаю вам Різдвяної радості, спокою, добра, тепла та злагоди, сил духовних і тілесних. Нехай Новонароджений Христос дарує вам Свої безмежні щедроти, нехай зміцнює ваші серця непохитною вірою, надією та любов’ю. Нехай Божа благодать не покидає вас».   

Це свято приносить тепло і радість у кожну оселю. У будинку престарілих знайшли притулок чимало самотніх літніх людей із непростою долею. Для них він став справжньою домівкою, де старенькі проводять будні і зустрічають свята. Зимовий календар дарує чимало добрих й гарних традицій. І цього світлого дня в залі лунали Різдвяні піснеспіви. Півчі Свято-Миколаївського собору міста Бердичева подарували присутнім чудовий концерт. Задушевні колядки чіпали душу і навіювали спогади, будили думки і звеселяли серця. Пісні «Свята ніч, тиха ніч», «Спи, Ісусе, спи», «Святий вечір, добрий вечір» не залишили байдужими уважних слухачів… Вони посміхалися очима, раділи, неначе діти, і дякували за радість та ласку…

Народжене у Віфлеємі Богонемовля закликає нас творити справи милосердя і любові. Поспішаємо до тих, хто потребує уваги й турботи, співчуття та підтримки. Поспішаємо до них із щирою допомогою й розумінням, хорошим словом та лагідною посмішкою. Із багатьох маленьких добрих справ народжуються великі.

Нехай серця повняться теплом, нехай кожний дім квітне щастям  і миром!

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
 
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014