Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Хрещенський Святвечір у Бердичівському геріатричному пансіонаті

У Навечір’я Богоявлення у Бердичівському геріатричному пансіонаті лунав молитовний спів. Клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Роман Натальчук розділив із підопічними закладу святкову радість.

Вісімнадцятого січня, у Водохресний Святвечір, священик відвідав мешканців міського будинку престарілих. Хрещення Господнє – одне з найбільш улюблених та глибоко шанованих свят. У холі закладу протоієрей Роман Натальчук звершив молебень та чин Великого освячення води. Спільна молитва об’єднала всіх, кому дозволяло здоров'я прийти на службу Божу, немічні дісталися на візках, завітали і співробітники пансіонату.

Священик окропив усіх святою Богоявленською водою. У Хрещенський Святвечір кожен бажаючий мешканець будинку престарілих не залишився без цілющої рідини. Протоієрей Роман Натальчук привітав присутніх зі святом Водохреща, побажавши їм доброго здоров'я, душевного спокою, миру, терпіння і любові: «Сердечно вітаю вас з цим великим і радісним святом, котре ми сьогодні молитовно зустріли. Будемо прославляти Бога, Який явив нам Свою таємницю на Йордані, – Отця і Сина і Святого Духа!

Хрещенська вода – велика святиня, яку називають Агіасмою. Ми її приододP&вpчбxод0од@0одагодать Божу. Нехай Господь просвітить душі наші, нехать зміцнить нашу віру».

За вікном був Хрещенський мороз, а в пансіонаті панувала тепла і затишна атмосфера, сповнена святковості… Нехай ці чудові хвилини стануть для стареньких мешканців закладу часом духовного оновлення, просвітлення душ і сердець та перетворення внутрішнього світу. Нехай вогонь віри горить у нас, нехай зігріває тих, хто поруч. Будемо прославляти Господа, просити у Нього, щоб цей світильник ніколи не гаснув в серцях наших…

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014