Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Урочисте свято відкриття приєднаної нової дитячої дошкільної групи з с. Терехове в с.Хажин Бердичівського району в рамках «об’єднаної програми від влади» сільських громад.

  Нещодавно 15 квітня 2016р. о 9.00 годині відбулася урочиста подія в с. Хажин, Бердичівського р-ну з нагоди відкриття  нової дошкільної групи у дитячому садочку «Калинонька» яка розміщена у приміщенні Хажинської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів. Об’єднані громади сільських садочків с. Терехове та с. Хажин отримали від районної адміністрації та відділу освіти новий шкільний автобус для перевезення дітей із с.Терехове.

На урочисту подію були запрошені голова районної адміністрації Томашевський Е.Є, представники відділу освіти району та місцевий настоятель Свято-Михайлівської парафії протоієрей Владислав Асафов, який звершив урочистий молебень перед навчанням ,благословив дітей та окропив свяченою водою нові приміщення. Після всього було звершено освячення шкільного автобусу.

                                

Прес-служба Бердичівського благочиння        

   
   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014