Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Загальна сповiдь духовенства Бердичiвського благочиння у днi Успенського посту
З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, пiд час Успенського посту, 23-го серпня, у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева було звершено загальну сповідь духовенства благочиння.
  Митрополит Антоній Сурозький називав Успенський п
iст часом радості, «коли ми обтрушуємо з себе все, що в нас застаріло і змертвіло, для того, щоб знайти здатність жити, – жити зі всім простором, зі всією глибиною та інтенсивністю, до яких ми покликані».Загальна сповідь священства, що пройшла у вівторок седмиці 10-ої пiсля П'ятидесятниці, – це прекрасна можливість причаститися Святих Христових Таїн і необхідність соборного спілкування для вирішення нагальних питань церковного життя та розмова про духовне окормлення пастви. Після спільної молитви духівник округу – настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Старого Солотвина протоієрей Миколай Шпичка – прийняв Таїнство Покаяння.
  Цього дня було звершено соборну Божественну Літургію, яку очолив благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков. Наприкінці отець Вiiй звернувся до вiруючих зi словами проповiдi та побажав усім гiдно завершити шлях посту i з чистим серцем, оновленою душею та свiтлими думками зустрiти Успіння Пресвятої Богородиці.
  П
iсля Богослужiння вiдбулися збори духовенства. Голова зiбрання, отець благочинний, розповiв про питання, якi обговорювалися на останньому засіданні єпархіальної ради. Зокрема, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, нагородив орденом Святого преподобного Агапіта Печерського другого ступеня священиків, які взяли активну участь у Всеукраїнському Хресному ходi миру, любові та молитви за Україну. Також Владика повідомив, що 25-го серпня, в день вшанування пам'яті священномученика Павла Житомирського, буде звершено соборну Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира, П'ятого вересня вулицями обласного центру пройде щорічний Хресний хiд iз чудотворною іконою Подільської Божої Матері. Архiпастир звернув увагу на початок збору картоплi для потреб вiйськових частин. Крiм того, було наголошено на необхiдностi суворого дотримання Правил дорожнього руху пiд час пересування транспортними засобами, довiв до вiдома священства благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков.
  
Двадцять четвертого серпня, в День Незалежності України, в усiх храмах вiдправлять молебень iз молитвою за мир в Україні. До першого вересня на всіх парафiях благочиння мають бути звершенi молебнi для школярів перед початком нового навчального року.                                                                                  
                        Прес-служба
Бердичiвського благочиння

   
   
   
   
Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014