Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

За Божественною Літургією у Свято-Димитрівському храмі смт Гришківців молилися за мир в Україні

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у храмах Бердичівського благочиння тривають Богослужіння за мир. Уперше в новому році було звершено соборну Божественну Літургію у Свято-Димитрівській церкві селища Гришківців.

«…відкрий нам двері милосердя Твого, Господи, щоб прийшли до нас часи мирні. З любові Твоєї прийми молитву нашу…» (преподобний Єфрем Сирин)

Не може бути байдужою жодна людина у дні важких випробувань для українського народу. У всіх храмах нашої держави продовжують підносити молитви за мир. У суботу, 4-го лютого, до Свято-Димитрівської церкви смт Гришківців, історія якої починається з 18-го століття, зійшлися парафіяни. У просторому, світлому храмі було по-домашньому затишно, спокійно й тихо… Під склепінням лунав небесний спів хору на чолі з регентом – матушкою Оленою Рибачок. Декілька років поспіль до церкви приходить Наталія Неботова, радіючи серцем і душею: «У нашому храмі присутня благодать Божа… Отець Юрій – мудрий наставник та розуміючий порадник, який допомагає віруючим знайти відповіді на запитання. А наша матушка Олена – справжня берегиня. Парафія згуртована – наче одна дружна сім’я…» Божественну Літургію звершив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков у співслужінні настоятеля Свято-Димитрівського храму смт Гришківців протоієрея Юрія Рибачка та клірика Свято-Миколаївського собору м. Бердичева протодиякона Віталія Кльона. Люди підносили молитви до Господа про мир у нашій державі Українській, про злагоду у родинах, просячи, щоб Всевишній захистив батьків і дітей. Отець благочинний привітав усіх зі святою суботою, закликавши постійно звершувати молитву за спокій та розуміння в країні, за припинення братовбивчої віни: «Мир – дар Божий. Через гріховні помисли та вчинки, через безвір’я ми втратили його. Потрібно звертатися до Господа з чистим серцем. Свята Церква наставляє своїх вірних жити за Заповідями Божими, зміцнює їх у вірі і любові та підтримує мир серед них. Гряде Великий піст, ми маємо увійти в духовне русло, посилити молитву, каятися, очищати душу від пристрастей і постійно оновлюватися, щоб знайти мир у душі, мир із ближніми своїми. Наш український народ – особливий, боголюбивий, носій істинної віри Христової. Будемо ж молитися, щоб Господь дарував мир землі нашій».

Настоятель Свято-Димитрівського храму протоієрей Юрій Рибачок подякував отцю благочинному за пастирський візит і сердечні слова та звернувся до парафіян із напуттям: «Святитель Миколай Сербський писав: «Віра моя – єдина серйозна справа життя мого». Бережіть віру батьківську, як зіницю ока, зміцнюйте її і передавайте своїм нащадкам!»

Звітно-виборні збори – добра й зацікавлена розмова про життя парафії

Після Богослужіння відбулися звітно-виборні збори парафії Свято-Димитрівського храму ододP&вpчбxод0од@0одont-weight: normal">Віталія Бойкова. Йшла задушевна родинна розмова про сьогодення та майбутні справи. Парафіяни щиро дякували отцю настоятелю за ревне пастирське служіння, за постійну увагу і турботу й розповідали про проблеми, які хвилюють. Людей тішить, що храм повниться дітками, яких особливо багато під час вихідних. Віруючі радіють, що проходить будівництво приміщення Недільної школи для юних прихожан. Учасники зборів вирішили звернутися до керівництва селищної ради і дирекції гімназії смт Гришківців із пропозицією, щоб курс «Основи християнської етики» у навчальному закладі викладав священик.

Під час зібрання було затверджено склад нової церковної ради на чолі з настоятелем Свято-Димитрівського храму протоієреєм Юрієм Рибачком. Старостою обрали Марію Василівну Кусяк, скарбником – Марію Станіславівну Архіпову, до ревізійної комісії увійшли Любов Олексіївна Житкевич (голова) та Інна Іванівна Абрамова і Анастасія Йосипівна Шуляк.

Отець благочинний побажав активу старанно трудитися, підтримувати настоятеля храму, бути прикладом для всіх парафіян і гуртуватися навколо Матері Церкви.  

Звітно-виборні збори закінчились, а люди довго не розходились, оточивши священиків, радилися, ділилися думками та переживаннями…  

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 
   
 
 
 
 
 
   
    

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014