Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Парафіянам Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скраглівки представили нового священика

У день Благовіщення Пресвятої Богородиці з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, парафіянам Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скраглівки представили нового священика.

Сьомого квітня православні віруючі  невеликого села на Бердичівщині зійшлися до старовинної церкви на святкову Божественну Літургію, яку звершив настоятель храму – ієрей Геннадій Сагайдак. Прекрасне весняне свято зібрало людей різного віку, чимало з них прагнули приступити до Святого Таїнства Причастя. Церковний староста Надія Іонівна Крачковська зустріла цей день із піднесеними почуттями: «На серці – велика рідість. Молитвами Богородиці дай нам, Господи, у служінні людям і Богу знайти справжню радість – діждатися Великодніх свят».

Після Божественної Літургії отець настоятель привітав іменинників, побажавши щастя, миру й здоров’я. На їх честь церковний хор піднесено проспівав «Многая літа».

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков звершив молебень. Наприкінці Богослужіння подякував колишньому настоятелю Свято-Іоанно-Богословського храму ієрею Геннадію Сагайдаку за пастирське служіння і представив нового священика – протоієрея Андрія Корнющенка, який з благословення правлячого архієрея буде духовно окормляти парафію.

Відбулося спілкування прихожан зі священством, віруючі обговорили нагальні питання внутрішнього церковного життя. Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков побажав православній громаді жити у злагоді і взаєморозумінні, берегти віру батьківську та нашу святу землю: «Нехай покров Пресвятої Богородиці оберігає усіх вас, нехай прийде мир на нашу землю та в кожну домівку. Нехай Божа благодать осяює ваш храм, вашу парафію, село і родини!»

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння 

   
   
   
   
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014