Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Чудотворна Святогірська ікона Божої Матері перебуватиме у Бердичеві

19 – 20-го липня з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева перебуватиме чудотворна Святогірська ікона Божої Матері.

Зустріч святині духовенством і віруючими Бердичівського тододP&вpчбxод0од@0од="mso-bidi-font-weight:normal"> о 8:30 біля знаку «Бердичів» на в’їзді з боку м. Житомира.

Хресним ходом святий образ буде урочисто перенесено до Свято-Миколаївського собору для вшанування і поклоніння. Протягом усього часу у храмі безперервно звершуватимуть Богослужіння. В ніч із середи на четвер, о 24:00, правитиметься Божественна Літургія.

Проводжатимуть чудотворну Святогірську ікону Божої Матері у четвер, 20-го липня, о 14:30. Далі вона вирушить у м. Житомир, де святиню зустрічатимуть о 16:00 на Соборній площі перед музично-драматичним театром імені Івана Кочерги.

Благочинний Бердичівського округу,

настоятель Свято-Миколаївського собору

протоієрей Віталій Бойков

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014