Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

У церкві Святих першоверховних Апостолів Петра і Павла, що на території Райківської виправної колонії (№ 73), відзначили престольне свято

У храмі Святих першоверховних Апостолів Петра і Павла Райківської виправної колонії (№ 73) відзначили престольне свято. Цього ж дня в установі виконання покарань відбувся День відкритих дверей.

Дванадцятого липня до колонійського храму, який був освячений у 2011-му році, прийшли не лише засуджені, а й їх родичі, представники громадськості та районної і сільської ї влади.

У День відкритих дверей у виправній колонії (№ 73) побували голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, помічник народного депутата України Олександра Ревеги Софія Томашевська, депутати районної ради, представники Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції України і сільський голова Майя Семенюк. Численних відвідувачів зустрів начальник Райківської ВК (№ 73) підполковник внутрішньої служби України Віктор Муц.

Настоятель храму Святих першоверховних Апостолів Петра і Павла протоієрей В’ячеслав Губенко звершив святкове Богослужіння – водосвятний молебень і Божественну Літургію. Під час служби Божої були піднесені молитви за мир та спокій в Україні. Священик привітав православних із великим святом та звернувся зі словом проповіді, розповівши про служіння Святих апостолів Петра і Павла, які своїми трудами весь світ просвітили світлом Христової віри: «Ми зібралися сьогодні для того, щоб прославити Святих першоверховних Апостолів Петра і Павла, вклонитися їх подвигу, почерпнути мудрість в їх словах, знайти силу і терпіння, зміцнюючись у вірі й любові до Господа та ближніх своїх. Святі першоверховні Апостоли Петре і Павле, моліть Бога за нас…»

Чимало засуджених сповідались і причастилися Святих Христових Тайн.

Після Богослужіння гості колонії спілкувалися біля храму з засудженими, котрі розповідали про медичне обслуговування, комунально-побутове забезпечення і духовну підтримку у виправній установі.

Під час екскурсії територією колонії відвідувачі мали змогу ознайомитися з умовами, в яких відододP&вpчбxод0од@0од школу, навідалися до їдальні, відділення соціально-психологічної служби, клубу та бібліотеки.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
   
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014