Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

У храмах Бердичівського благочиння правлять молебні перед початком нового навчального року (фоторепортаж)

Напередодні Дня Знань священики Бердичівського благочиння звершили молебні для учнів та педагогів і звернулися до них із пастирськими настановами.

Настоятелі храмів побажали дітям, щоб вони добре вчилися, прислухалися до порад рідних та наставників, жили за Заповідями Божими. Вчителям зичили терпіння і творчих досягнень, батькам – витримки та мудрості у вихованні своїх чад і всім – любові й взаєморозуміння, поваги одне до одного, миру та злагоди. Діткам із малозабезпечених сімей вручили подарунки з різними предметами для навчання: канцелярським приладдям та іншими необхідними речами.   

«Преблагий Господи, ниспосли нам благодать Духа Твоего Святаго, дарствующаго смысл и укрепляющаго душевныя наша силы, дабы, внимая преподаваемому нам учению, возросли мы Тебе, нашему Создателю, во славу, родителем же нашим на утешение, Церкви и Отечеству на пользу…»

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння


   
   
   Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014