Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Свята Покрова прийшла на землю Никонівську!

У Свято-Покровському храмі с. Никонівки престольний празник! У найкрасивіший час осені, коли природа забарвлена золотом і багрянцем, кольорами Царства Небесного, в село приходить велике свято. З різних куточків Бердичівщини збираються люди, щоб піднести молитви до Пресвятої Богородиці. Чотирнадцятого жовтня цього року на службу Божу прийшли місцеві жителі і віруючі з м. Бердичева та сіл Половецького і Журбинців.

Синього кольору старовинний Свято-Покровський храм підноситься у височінь. Ось уже понад століття він збирає під своїм покровом молільників. Старожили пишаються тим, що дерев’яну церкву колишні майстри побудували без жодного цвяха. Попри смутний час і всі випробування та негаразди, всупереч людським діянням і розумінню храм вистояв. І знову на престольне свято парафіяни прийшли зі своїми дітьми та внуками і принесли в храм букети осінніх квітів. Настоятель Свято-Покровської церкви протоієрей Іоанн Попадич звершив святкове Богослужіння. Піднесено линув спів церковного хору на чолі з регентом – матушкою Мирославою Попадич: «Днесь, благовернии людие, светло празднуем, осеняеми Твоим, Богомати, пришествием, и к Твоему взирающе пречистому образу умильно глаголем: покрый нас честным Твоим покровом и избави нас от всякаго зла, молящи Сына Твоего, Христа Бога нашего, спасти души наша…»

Отець настоятель звернувся до віруючих зі словом проповіді і привітав із престольним святом: «Ми радіємо, що маємо таку небесну Покровительку, підносимо подяку за Її велике милосердя і ревно благаємо, щоб Цариця Небесна милостиво заступалася за нас. Нехай Пресвята Владичиця посилає нам Свою поміч, нехай покриє всіх Чесним Своїм омофором!»

Цього радісного дня чимало віруючих причастилися Святих Христових Тайн. Після Божественної Літургії люди з хоругвами, святинями храму і молитовними піснеспівами звершили Хресний хід навколо храму. Похмуре до того небо раптово прояснилося, з-за хмар визирнуло сонце, освітивши землю, відбившись променями в крапельках святої води на обличчях людей. «Величаем Тя, Пресвятая Дево, и чтим Покров Твой честный, Тя бо виде святый Андрей на воздусе, за ны Христу молящуюся…»

Після слів поздоровлень, помазання святим єлеєм усіх гостинно запросили на святкову трапезу – продовження Літургії, де парафіяни та гості продовжили спілкування.

Чотирнадцятого жовтня православні віруючі Бердичівського благочиння святкували престольний празник ще в чотирьох храмах: у селах Великих Гадомцях, Закутинцях, Мирославці та Романівці.

Вікторія Кучерява, прес-секректар Бердичівського благочиння

   
   


 

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014