Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Настоятель Свято-Димитрівського храму смт Гришківців протоієрей Юрій Рибачок молитовно відзначив своє 40-річчя!

Двадцять третього листопада настоятель Свято-Димитрівської церкви смт Гришківців протоієрей Юрій Рибачок молитовно відзначив 40-річчя від Дня народження. Привітати свого пастиря прийшли дорослі і юні парафіяни храму.  

У день ювілею протоієрей Юрій Рибачок звершив Божественну Літургію і подячний молебень Господу Богу. Після Богослужіння віруючі сердечно звернулися до настоятеля зі словами поваги й любові, привітавши квітами й подарувавши іменинний торт – символічну книгу «Історія життя. Том 40-й. Далі буде» з побажаннями Божої милості й допомоги у добрих справах та починаннях.

Приїхав до Гришківців привітати сина з 40-річчям батько священика – настоятель Свято-Покровського храму с. Вереси протоієрей Миколай Рибачок (Житомирський районний округ).

Настоятель Свято-Димитрівської церкви смт Гришківців протоієрей Юрій Рибачок подякував усім за теплі слова на його адресу і побажав здоров’я духовного й тілесного, миру та злагоди, Божого благословення, Покрова Цариці Небесної і заступництва Святих угодників.

З ювілеєм Вас, отче Юрію! Нехай благодать Господня завжди перебуває з Вами на многая і благая літа!              

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014