Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Концертна програма на честь Святителя Миколая у Недільній школі при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева

Щороку у кожній оселі зустрічають світле, радісне та улюблене свято Миколая Чудотворця. Малюки готуються до цього дня заздалегідь і з особливим нетерпінням, вони завжди чекають дива від доброго покровителя дітлахів. Нещодавно у приміщенні Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева було особливо багатолюдно, лунали дзвінкі голоси її учнів і радісні мелодії. Панувала незвичайна й задушевна атмосфера, адже дорослі та юні парафіяни зібралися на концерті на честь Святителя Миколая.

Перед святковим ранком разом із батьками діти молилися за Божественною Літургією, цього дня вони причастилися Святих Христових Тайн. До приміщення Недільної школи завітали благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков і клірик храму протоієрей Віктор Сватула (відповідальний у благочинні за відділ релігійної освіти). Отець благочинний привітав усіх зі святом, благословивши гарну справу.

На цю світлу подію діти запросили своїх мам, тат і бабусь із дідусями, які були не тільки глядачами, а й учасниками програми. По-родинному щиро розпочала її ведуча – викладач Юлія Омельчук: «Напевно, з початком зими ви вже відчули радість, яку несе місяць грудень. Адже це час зустрічі з Чудотворцем Миколаєм. Дев’ятнадцяте грудня – день престольного свята в нашому соборі. Згадуючи великого угодника Божого, Свята Церква закликає православних наслідувати його приклад. Адже все життя Святителя Миколая було сповнене високих подвигів благочестя» Дівчатка і хлопчики у віршах і сценках, піснях та різних історіях розповідали про життя Святого Миколая, його любов до Бога, справи милосердя, про допомогу нужденним людям і заступництво за знедолених та скривджених. Вони підготували до святкового концерту маленькі виступи  – як подарунки улюбленому святому, обіцяючи бути слухняними, розумними та працелюбними, жити за Заповідями Божими. Діти зверталися до свої друзів із добрими побажаннями::

Ваші очі тепер сяють, Миколая прославляють.

Новий рік не за горами, нове щастя уже з Вами…

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков та клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Віктор Сватула звернулися до вихованців школи з теплими словами, подякувавши їм за творчість, а наставникам, викладачам і рідним учнів – за виховання малюків та участь у житті парафії. школяр отримав солодкі подарунки та незабутні враження. Всі гості, діти і батьки йшли зі свята зі світлими обличчями і веселим настроєм. Вони адресували слова вдячності всьому педагогічному колективу на чолі із завідуючою Надією Ковальчук: викладачам Юлії Омельчук, Наталії Мартинюк та Ірині Купріянюк, бібліотекарю Наталії Запорожець і музичному керівнику  Ользі Щепакіній та концертмейстеру Василю Заломському – за підготовку й проведення чудового дійства… І лунали напуття і дорослим, і дітлахам із побажаннями щастя, миру, добра і любові:

Щоб пишався Вами край,

А найбільшеМиколай!

Багато років минуло з тих пір, коли жив на землі і звершував подвиги Святитель Миколай. Любов до нього – велика та безмежна, він здійснював при земному житті і до сих пір робить чудеса, допомагає людям, відгукується на різні благання і прохання про допомогу.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 

 
   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014