Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Відбулися лютневі збори духовенства Бердичівського благочиння

Дев’ятого лютого з благословення Високопреосвященнішого  Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков. У їх роботі взяли участь єпархіальний юрист Світлана Круківська та скарбники парафіяльних рад.

Традиційно зібрання священства розпочалося з обговорення питань, що прозвучали під час останнього засідання єпархіальної ради під головуванням правлячого архієрея, Високопреосвященнішого Митрополита Никодима. Зокрема, повідомив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков, Владика подякував за належну організацію та проведення благодійних Різдвяних вечорів колядок у благочиннях єпархії, під час яких були зібрані кошти на суму 150 тисяч гривень для оздоровлення у літньому  православному таборі відпочинку дітей-сиріт і малюків, чиї батьки загинули в зоні АТО. Також архіпастир нагадав присутнім про наближення Великого посту, закликавши до посиленої молитви у дні Святої Чотиридесятниці. Було акцентовано увагу необхідності читання Псалтиря та на звершенні загальної сповіді священства.

У середу Седмиці першої Великого посту, Високопреосвященніший Никодим, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, на Великому повечір'ї звершить читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева.

Голова зборів, благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков, наголосив на особливостях великопісних богослужінь, дотриманні церковної дисципліни тощо.

На зібранні духовенства єпархіальний юрист Світлана Круківська надала консультацію щодо впорядкування документації, реєстрації статутів і деяких аспектів вирішення майнових питань. Також нагадала про впровадження в Україні електронного документообігу і, зокрема, про необхідність віртуальної звітності у недалекому майбутньому. Присутні отримали вичерпні відповіді на численні запитання й грунтовні рекомендації висококваліфікованого ододP&вpчбxод0од@0од.0pt;mso-ansi-language:UK" lang="UK">Двадцять два роки тому, 9-го лютого 1996-го, упокоївся в Господі колишній благочинний Бердичівського округу архімандрит Григорій Боднарчук, ревний захисник Православ’я, самовідданий служитель Церкви, який усі свої сили віддавав трудам на славу Божу. Цього дня у Свято-Миколаївському соборі було відправлено заупокійну панахиду…

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
   
   
   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014