Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Престольний празник зустрів Свято-Георгіївський храм м. Бердичева

Шосте травня – по-особливому урочистий день для Свято-Георгіївського храму м. Бердичева: він освячений на честь Святого великомученика Георгія Побідоносця. Щовесни сюди на престольний празник сходяться віруючі з різних куточків міста.

Цього святкового дня храм був наповнений прихожанами і паломниками, які прибули з інших парафій. Вранці над землею у прохолодному повітрі лунав молитовний спів: настоятель Свято-Георгіївської церкви протоієрей Андрій Корнющенко звершив водосвятний молебень. Храм знаходиться у мікрорайоні Газопровід, у тихому затишному дворику. У день, коли Православна Церква вшановує пам’ять Святого великомученика Георгія Побідоносця, церква не могла вмістити всіх, котрі прийшли на службу Божу цілими родинами. Радісно та натхненно під її склепінням звучали вічно живі слова: «Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!». Окрасою Богослужіння став гармонійний спів хору Свято-Георгіївського храму (регент – матушка Валентина Корнющенко). Коли голоси півчих злітають у височінь, душа завмирає…

Надія Харчук – одна з перших парафіян церкви. Жінка добре пам’ятає той час, коли тут почали правити Богослужіння: «Храм відкрили у 1999-му році. Згадую, як ми його облаштовували, як старанно трудилися, щоб він був гарним. Із храмом пов’язані важливі події мого життя. Першим настоятелем став отець Вадим Уяздовський. З 2003-го р. настоятелем Свято-Георгіївської церкви є протоієрей Андрій Корнющенко. Батюшка доклав чимало зусиль для згуртування церковної громади і подальшого оздоблення храму, який красою та благоліпністю».

Майже половина молільників приступила до Святих Таїнств Сповіді та Причастя. Тішило, що серед них – чимало дітей різного віку: від немовлят на руках матерів і до школярів. Христос сказав: «Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне».

З престольним святом – другою Пасхою – привітав віруючих настоятель Свято-Георгіївської церкви протоієрей Андрій Корнющенко: «У ці світлі пасхальні дні серце сповнене подвійної радості: ми також відзначаємо храмовий празник. Церква наша нарешті отримала частку мощей Небесного покровителя – Святого великомученика Георгія Побідоносця. Звертайте свої молитви до нашого заступника перед престолом Господнім! Вітаю сьогодні всіх причасників, нехай Господь через Святе Причастя дає зцілення від недугів». Священик побажав миру, здоров’я та многих і благих літ усім іменинникам дня: дорослим та діткам.

«Ніхто і ніщо не ослабить моєї віри!» – ці слова святий Георгій сказав у відповідь римському імператору Діоклітіану на вимогу відректися від своїх переконань. Життя і діяння святого великомученика Георгія Побідоносця є прикладом непохитності віри.

Богослужіння у храмі завершилося помазанням святим єлеєм… Святкування продовжилося спільною трапезою: гостинні й доброзичливі парафіяни приготували для всіх усілякі смаколики. Віруючі щиро спілкувалися, згадували події з життя храму і обмінювалися добрими побажаннями…

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014