Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив День народження

Шістнадцятого вересня благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив День народження.

У неділю у Свято-Миколаївському соборі зібралися на Богослужіння парафіяни та віруючі з інших храмів міста. Божественну Літургію звершив благочинний Бердичівського округу, настоятель собору ієромонах Варфоломій (Бойков). Йому співслужили настоятель Свято-Миколаївської парафії с. Слободища ієромонах Авель (Войтенко) та настоятель парафії на честь Святих царствених страстотерпців, новомучеників і сповідників Руських с. Іванківців ієрей Олег Карпусь. Слова проповіді благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору ієромонаха Варфоломія (Бойкова) про глибокий сенс Євангельських притч западали в душу і знаходили відгук: «Господь дає таланти за силами людини, щедро роздає нам дари духовності, і головний із них – віра... Ми трудимося над своїм єством, своїм серцем, намагаємося стяжати духовні багатства нашими чеснотами, головна з яких – любов до ближніх. Ми – носії благодаті Божої, чистої віри, яку сповідували наші предки…»

Після Богослужіння з теплими словами вітань із нагоди Дня народження до отця благочинного звернулися священнослужителі храму й духовенство благочиння, побажавши йому довгих років життя і Божої помочі у трудах на ниві Христовій. Свого настоятеля також привітали зі святом численні парафіяни: «Бажаємо Вам радості і бадьорого духу! Нехай Ваші благі справи додають Вам мудрості, духовних та тілесних сил, натхнення й звершень. Нехай Господь обдарує Вас Своїми щедротами!» Чимало років благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков) ревно несе пастві Євангельске слово, вчить людей смиренню, добру та людяності. Півчі собору й парафіняи проспівали отцю Варфоломію многоліття. У відповідь благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору ієромонах Варфоломій (Бойков)висловив подяку за спільну молитву і теплі слова привітань та побажань.

Многая і благая Вам літа, шановний отче!

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 

 
   
   
   
   


Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014