Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Вітаємо з Днем Ангела настоятеля Свято-Покровського храму с. Закутинців ієрея Сергія Гарнагу!

Благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков), духовенство благочиння та віруючі вітають із Днем Ангела настоятеля Свято-Покровського храму с. Закутинців ієрея Сергія Гарнагу! 

Восьмого жовтня, коли Православна Церква вшановує пам’ять великого Чудотворця – Преподобного Сергія Радонезького, ієрей Сергій Гарнага святкує День свого Небесного покровителя. У цей світлий час від щирого серця бажаємо Вам, шановний отче, добра і тепла, радості й щасливих хвилин життя, міцності сил та родинного затишку! Нехай Вам допомагає настанова Преподобного Сергія Радонезького мати «острах Божий, чистоту душевну та любов нелицемірну». Нехай Вас береже Господь молитвами Вашого Небесного покровителя!

Вітаєм, отче наш шановний,

З одним із найсвітліших днів!

Нехай же радість невимовна,

Віночком квітне почуттів!

Нехай же особливе свято

Дарує щастя та надію,

І Ангел ніжний та крилатий

Укриє і теплом зігріє...

Прес-служба Бердичівського благочиння

   


 

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014