Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церковь - это Дом Божий, в котором мы находим и приобретаем спасение...

В современном мире наблюдается утрата духовных ценностей и православных традиций. Согласно социальной концепции церкви, СМИ имеют великую роль в жизни каждого человека. Мы узнаем что-то интересное для себя из разных источников: из газеты или журнала, с телевидения или "Всемирной паутины". По этому, чтобы призвать и направить человека на путь спасения, мы идем в ногу со временем и создаем этот проект...

Новости

Відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння

П’ятого лютого відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

Традиційно зібрання священства розпочалося з обговорення питань, що розглядалися на останньому засіданні єпархіальної ради.

Високопреосвященніший Никодим, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, акцентував увагу на загальних церковних питаннях і закликав духовенство бути стійкими у випробуваннях.

Під час зустрічі священства Бердичівського благочиння архімандрит Варфоломій (Бойков) нагадав присутнім про проведення чергових парафіяльних зборів відповідно до Статуту релігійної організації і наголосив на необхідності суворого дотримання церковної дисципліни. Також на зібранні йшлося про роботу відділів благочиння, місіонерську діяльність та організацію паломницьких поїздок.

Під час розмови отець благочинний торкнувся особливостей функціонування каси взаємодопомоги «Братська кружка» щодо підтримки священнослужителів та їх родин у складних життєвих обставинах.

Крім того були розглянуті інші актуальні питання парафіяльного життя.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 

 
   
   
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новости
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014