Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння

П’ятого лютого відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

Традиційно зібрання священства розпочалося з обговорення питань, що розглядалися на останньому засіданні єпархіальної ради.

Високопреосвященніший Никодим, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, акцентував увагу на загальних церковних питаннях і закликав духовенство бути стійкими у випробуваннях.

Під час зустрічі священства Бердичівського благочиння архімандрит Варфоломій (Бойков) нагадав присутнім про проведення чергових парафіяльних зборів відповідно до Статуту релігійної організації і наголосив на необхідності суворого дотримання церковної дисципліни. Також на зібранні йшлося про роботу відділів благочиння, місіонерську діяльність та організацію паломницьких поїздок.

Під час розмови отець благочинний торкнувся особливостей функціонування каси взаємодопомоги «Братська кружка» щодо підтримки священнослужителів та їх родин у складних життєвих обставинах.

Крім того були розглянуті інші актуальні питання парафіяльного життя.

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 

 
   
   
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014