Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Вітаємо з Днем Ангела клірика Свято-Миколаївського собору протодиякона Віталія Кльона!

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), духовенство благочиння та віруючі вітають із Днем Ангела клірика Свято-Миколаївського собору протодиякона Віталія Кльона!

Сьомого лютого Православна Церква вшановує память святого мученика Віталія Римлянина. У цей час святкує день свого Небесного покровителя протодиякон Віталій Кльон. Шановний отче, звертаємося до Вас зі словами найтепліших  привітань та побажань. Від щирого серця зичимо кріпості тілесних та духовних сил, успіхів у всіх починаннях і справах та Всесильної Божої помочі. Радості, миру й гармонії Вам та Вашим рідним! Ясних світанків, добрих ранків і щасливих днів та років! Молитвами Вашого Небесного покровителя нехай береже Вас Господь на многая та благая літа!

Молитва, чистий фіміам,

Підноситься  до Бога щиро:

Нехай Господь дарує Вам

Хвилини радості і миру!

Хай буде ясною блакить

І теплим – сонячне проміння,

Нехай Господь благословить

На Вашому шляху служіння…

Прес-служба Бердичівського благочиння

   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014