Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Звершуємо справи милосердя…

Другого березня у м'ясопусну батьківську поминальну суботу православні віруючі молилися за всіх од віку спочилих… Після звершення заупокійного Богослужіння у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева священики і парафіяни храму відправили приношення тим, хто особливо потребує уваги й турботи, теплого слова й підтримки.

Після смерті людська душа позбавляється тіла і можливості робити добрі справи. Їх покликані чинити живі, проявляючи свою любов до померлих. За благочестивою традицією в пам’ять про спочилих подають приношення. Панахида є поєднанням заупокійної молитви та милостині… У поминальні дні жертвуємо на церкву, здійснюємо пожертви нужденним із проханням молитися про покійних… За добрим звичаєм у перші дні березня духовенство і віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева надіслали декілька мішків хліба та іншої випічки підопічним Бердичівського Союзу інвалідів і геріатричного пансіонату.

Запалімо в наших серцях свічку молитовної пам’яті про тих, хто залишив у ньому слід, допоможемо ближнім своїм…

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиня

   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014