Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Вітаємо з Днем народження настоятеля Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Великої П’ятигірки протоієрея Олександра Худякова!

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), духовенство благочиння та віруючі вітають із Днем народження настоятеля Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Великої П’ятигірки протоієрея Олександра Худякова! 

Дев’ятого квітня протоієрей Олександр Худяков відзначає свій День народження. Шановний отче, від щирого серця молитовно вітаємо Вас зі святковою подією. Нехай Ваші хвилини, дні та роки будуть сповнені світлої радості, добрих і яскравих фарб життя! Щасливого Вам сьогодення, радісного майбутнього й здійснення мрій та прагнень! Божої Вам милості, гарного здоров’я, домашнього затишку й тепла, кріпості духовних і тілесних сил на многая літа! 

Прийміть, шановний отче, привітання,

Хай буде світла кожна Ваша днина,

Хай будуть плідні праця і старання,

Хай буде радісна життя стежина!

Бажаємо Вам сили та здоров’я,

Хай будуть успіхи багаторічні й вдалі,

Життя осяють промені любові,

Співає серце і не зна печалі!

Прес-служба Бердичівського благочиння

 

 


Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014