Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Вітаємо з днем пам’яті святих Жон-Мироносиць!

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) та духовенство благочиння від щирого серця вітають усіх жінок, матерів із Днем пам’яті святих Жон-Мироносиць.

Возлюблені у Христі наші Алла Бойкова, Марія Гоюк, Анна Ромах, Олена Рибачок, Іунія Бойкова, Алла Сватула, Лариса Шпичка, Валентина Корнющенко, Тетяна Худякова, Галина Бочковська, Мирослава Попадич, Олена Натальчук, Ольга Губенко, Ксенія Крушеницька, Наталія Дзядух, Катерина Воробйова, Ольга Кльон, Дар’я Худякова, Юлія Гарнага і Вікторія Кучерява, щиро бажаємо вам щастя, злагоди, любові, духовних та тілесних сил на шляху християнського життя.

Прес-служба Бердичівського благочиння

   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014