Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив День Ангела

Тринадцятого липня, коли Православна Церква святкує Собор славних і всехвальних дванадцяти апостолів, молитовно відзначив День тезоіменитства благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

Зранку у Свято-Миколаївському соборі Бердичева на святковому Богослужінні зібралися парафіяни. До спільної молитви приєднались і віруючі інших храмів міста. Божественну Літургію звершив благочинний Бердичівського округу, настоятель собору архімандрит Варфоломій (Бойков). Свята Церква вшановує  кожного з 12-ти апостолів: Петра, Андрія Первозванного, Якова Заведеєва, Іоанна Богослова, Филиппа, Варфоломія, Фому, Матфея, Якова Алфеєва, Юду, брата Господнього, Симона Зилота і Матфія, – згадуючи у різні пори року їх великі діяння. З давніх часів  встановлено загальне святкування наступного дня після пам’яті славних і первоверховних апостолів Петра і Павла. У цей час на Богослужінні звучить тропар: «Апостолов первопрестольницы и вселенныя учителие, Владыку всех молите мир вселенней даровати и душам нашим велию милость…» Тринадцятого липня у Свято-Миколаївському соборі після Божественної Літургії був відслужений подячний молебень із проголошенням многоліття нині тезоіменитому настоятелю храму цього архімандриту Варфоломію.

Іменинника вітали квітами та словами глибокої поваги й щирої любові парафіяни, бажаючи здоров’я тілесного, душевного спасіння і помочі Божої у всіх трудах на благо Церкви Христової. До благочинного Бердичівського округу підходили з поздоровленнями півчі кліросів собору (регенти – Олена Лисай та матушка Олена Натальчук), члени церковного причту і численні духовні чада отця Варфоломія. Вихованці Недільної школи «Іскринка» при храмі ікони Божої Матері «Цілителька» (настоятель – протоієрей Роман Бойков, керівник школи – Галина Могилевич) у День пам’яті Небесного покровителя архімандрита Варфоломія (Бойкова) вшановували  отця благочинного маленькою концертною програмою. Дзвінкі дитячі голосочки зичили:

Хай Вас торкнеться благодать Господня,

І буде світлою земна дорога,

Ми Вам з любов’ю зичимо сьогодні

Здоров’я, сил і милості від Бога…

Батьки допомогли своїм малюкам зробити власноруч уквітчаний солодкий кошик з ароматним імбирним печивом. Учні Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі (завідуюча навчанням – Надія Ковальчук, музичний керівник – Лілія Шевлякова) натхненно віршували і співали улюбленому пастирю честь та хвалу, дякуючи за «чуйне серце й турботу, за мудрі настанови, розуміння і підтримку».

Зворушений теплом та увагою дорослих і юних парафіян, благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) сердечно подякував усім за спільну молитву і привітання, побажавши Божого благословення. Кожному вихованцю Недільних шкіл мовив добре батьківське слово і подарував іконки та солодощі: «Зичу вам, наші квіточки, наші пташки, зростати у любові до Господа і ближніх. Божої вам помочі, заступництва Пресвятої Богородиці і всіх святих!»

Шановний отче Варфоломію! Прийміть найтепліші привітання і побажання бадьорості духу, міцного здоров’я, радісного сьогодення, світлого прийдешнього і многая та благая літа служіння на ниві Божій!

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014