Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Молебень перед початком нового навчального року звершили у селі Половецькому

На порозі осені, наприкінці серпня, у Спасо-Преображенському храмі села Половецького учнів благословили на навчання. Молебень звершив настоятель храму – протоієрей Іоанн Попадич.

У день Успіння Пресвятої Богородиці у сільській церкві люди вшановували пам’ять Цариці Небесної. Божа Матір скликала всіх славити Її божественне преставлення та оспівувати Її, Пречисту і Преблагословенну Діву. Щодня вранці і ввечері ми звертаємося до Неї з молитвою благовістя: «Богородице, Діво, радуйся, благодатна Маріє...» і відчуваємо Її Покров над собою…

У святковий час у Спасо-Преображенському храмі було особливо багато дітей та молоді. Разом із батьками вони схилялися перед образом Пресвятої Богородиці, прагнучи перейнятися Її милістю. Юні парафіяни приступили до Святих Таїнств Сповіді та Причастя. Після завершення Божественної Літургії настоятель Спасо-Преображенського храму протоієрей Іоанн Попадич відправив молебень перед початком нового навчального року. В апостольському посланні ми чуємо, як святий Апостол Павло молиться про всіх, хто має приступити до пізнання. Адже без Божої помочі нам надзвичайно складно, а іноді й неможливо сприйняти глибини навколишнього світу та Божественну істину. Тому Церква і закликає нас просити допомоги у Творця Всесвіту. Крім звичайних прохань на молебні додавалися особливі, присвячені пізнавальній праці розуму та душі учнів: ««О еже низпослати на отроков сих духа премудрости и разума, и отверзти ум и уста, и просветиги сердца их к приятию наказания добрых учений. Господу помолимся…»

Отець Іоанн благословив дітлахів на навчання, окропивши святою водою, і побажав усім миру й добра, любові та взаєморозуміння, школярам – «старанності й успіхів у нелегкій справі оволодіння знаннями», вчителям – «мудрості, терпіння та смирення», батькам – «сил духовних і тілесних».

Божої допомоги учням в осягненні й розумінні доброго та корисного для душі вчення! Нехай хороший початок дасть гарні плоди в новому навчальному році.  

Вікторія Кучерява, прес-секретавр Бердичівського благочиння

   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014