Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Молитвою зуcтріли новий навчальний рік вихованці КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат»

Молитвою зуcтріли новий навчальний рік вихованці КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». В один із вересневих днів до них завітав шанований гість, який став добрим другом для учнів закладу,  протоієрей Роман Бойков настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька», що на території КНП «Бердичівська міська лікарня».                 

У недільний час опівдні дівчата і хлопці школи-інтернату та їх учителі і вихователі радо й привітно зустріли отця Романа. Закінчилися літні канікули, і знову продовжилися традиційні години духовного спілкування в атмосфері невимушеності й доброзичливості…

В неділю першого місяця осені священик звершив молебень перед початком навчального року, благословивши дітей і педагогів на важливу справу опанування науками. Юних підопічних школи-інтернату та їх наставників батюшка окропив святою водою. Щиро й безпосередньо вони раділи і посміхалися від душі, почувши добре слово священика. Для викладачів та їх вихованців розпочався новий етап, новий навчальний процес. Протоієрей Роман Бойков звернувся до всіх із повчальним словом: «Кожну важливу справу ми, православні християни, розпочинаємо з молитви. Бажаю вам, учителі, мудрості , терпіння та витримки у нелегкому й благородному служінні. Вам, діти, зичу здоров’я, старанної праці та успіхів у навчанні і творчості! Збагачуйте себе духовними скарбами, живіть за Заповідями Божими, і нехай благодать Святого Духа просвітить вас, дасть сили в оволодінні знаннями. Нехай благословення Господнє буде з усіма вами».

Адміністрація, вчителі й вихованці КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» тепло дякували священику за увагу й молитовну опіку, запрошуючи на наступні зустрічі.

Нехай для всіх, хто здобуває освіту, й хто сіє розумне, добре та вічне, стануть корисними слова святих отців Церкви про навчання, знання і виховання. Варто відкрити творіння святителя Іоанна Златоуста на будь-якій сторінці, і обов'язково знаходяться відповіді на різні питання, і все стає набагато ясніше та простіше: «Яке мистецтво може зрівнятися з тим, щоб упорядкувати душу і сформувати розум юнака?», «Будемо так наставляти наших дітей, щоб віддавали перевагу доброчесності над усім іншим, а велике багатство вважали за ніщо», «Якби благочестя стало ніби законом і владою, якби ми дітей своїх перш за все наставляли бути друзями Божими і вчили найбільше інших наук духовним, то припинилися б усі скорботи, справжнє життя звільнилося б від незліченних зол…», «Усе у нас має бути другорядним порівняно з турботою про дітей і з тим, щоб виховувати їх у навчанні та настановах Господніх…»

Вікторія Кучерява, прес-слекретар Бердичівського благочиння

 

 
   
   
 
 
   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014