Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Вихованці Недільної школи «Іскринка» при храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька» віншували директора Бердичівської міської лікарні в День її народження

Двадцять сьомого листопада вихованці Недільної школи «Іскринка» при храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька» концертною програмою привітали з Днем народження директора КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради Ларису Бабікову.

За доброю традицією восени юні парафіяни лікарняної церкви готують свої дитячі привітання для очільниці міської лікарні. Разом із керівником і викладачем музики Недільної школи «Іскринка» Галиною Могилевич продумують та обговорюють сценарій. Приєднуються і батьки дітей – безпосередні та зацікавлені учасники всіх подій, які відбуваються у школі. Анна Яковлєва, мама Ксенії, створила незвичайний букет із імбирно-медових пряників, які спекла та прикрасила власноруч, не забувши й про солодкий «стетоскоп» для винуватиці свята. Двадцять сьомого листопада благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков, керівник Недільної школи Галина Могилевич, діти і батьки прийшли до кабінету директора Бердичівської міської лікарні Лариси Бабікової з приємною місією. Священики привітали іменинницю теплими словами і квітковою композицією й передали естафету віншувань школярам. Дзвінкими голосочками діти дякували Ларисі Миколаївні поетичним словом і натхненним співом за добрі справи та гарні дії, за турботу і тепло, бажаючи добра й миру, щоб «доля тільки щастям квітла», «щоб наче сад, душа цвіла, щоб зорі падали в долоні»:

Хай Вас за чуйність, серце щире

Господь благословляє рясно,

Наповнить дім добром та миром,

Любов’ю і теплом незгасним!

Бажає школа Вам Недільна

У День народження святковий:

Хай буде все у Вас стабільно

І сонячно, і кольорово!

Присвята «найкращій у лікарні й толерантній», «білосніжному Ангелу», «лікарю ніжному», «жінці чарівній» і «керівнику розумному» схвилювала та зворушила директорку лікарні. Лариса Бабікова подякувала маленьким друзям за подаровану радість, сказавши, що дитяче привітання – особливе й найбільш пам’ятне, і щирі слова малюків довго зігріватимуть її серце та душу.

Прес-служба Бердичівського благочиння  

   
   
   
   
   
   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014