Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

У селі Бистрику молилися про позбавлення народу Божого від усяких хвороб та про дарування дощу

У селі Бистрику настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Владислав Асафов звершив молебень «Під час згубної пошесті і смертоносної зарази» та молебень про дарування дощу.

Двадцять першого березня, у суботу Седмиці 3-ї Великого посту, настоятель Свято-Іллінського храму с. Бистрика протоієрей Владислав Асафов відправив молебень «Під час згубної пошесті і смертоносної зарази» з окропленням віруючих святою водою у зв’язку з поширенням коронавірусу… Історія церкви знає численні випадки, коли під час епідемій священники звершували водосвятні молебні та Хресні ходи з чудотворними іконами, благаючи Господа, Пресвяту Богородицю і всіх Святих про відвернення лиха, і страшна хвороба відступала...

За доброю традицією і на прохання місцевих фермерів біля криниці в полі, недалеко від с. Бистрика, священник також відслужив молебень про дарування дощу. До Бога здіймалася щира молитва з проханням: «Подаждь нам Твою благость, упой землю нашу водой чистою, к плодоношению ея, полезныя нам воздухи даруй…» Протоієрей Владислав Асафов закликав віруючих до посиленої молитви, покаяння і посту: «Великий піст – це особливий час, сприятливий для роздумів, смирення, стриманості та  молитви. Любіть Господа і ближніх своїх, допомагайте одне одному та підтримуйте. Звертайтеся з молитвою до Бога, Небесної Заступниці Пресвятої Богородиці і всіх Святих…»

Нехай підтримують усіх нас слова Псалтиря: «Підведу очі мої догори, звідки прийде мені допомога, допомога моя від Господа, Який створив небо і землю…»

Вікторія Кучерява, прес-секретар Бердичівського благочиння

 

 


Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014