Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Милосердя без кордонів: перші кроки православного сестринства Бердичівського благочиння

При Свято-Миколаївському соборі формується православне сестринство, яке покликане здійснювати справи любові та милосердя до ближнього. Один із напрямків соціального служіння – підтримка парафіян храмів Бердичівського благочиння та жителів міста в умовах поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Зокрема, забезпечення  тих, хто потребує, засобами індивідуального захисту – тканинними масками.

Звертаємося до парафіянок, котрі мають прагнення та можливість приєднатися до цієї благодійної акції: зшити в домашніх умовах захисні маски з матеріалів, що передадуть меценати Бердичівського благочиння.

Прохання повідомити про кількість таких пов’язок, які можуть бути виготовлені протягом дня, та свої контакти за телефонами Свято-Миколаївського собору: (067)194-72-36, (04143)2-12-69.

Захисні маски роздаватимуть людям, щоб допомогти в запобіганні поширенню вірусної інфекції…

В основі милосердного служіння – любов, яка, за словами апостола Павла, «долготерпит, милосердствует, любовь не завидует, любовь не превозносится, не гордится, не бесчинствует, не ищет своего, не раздражается, не мыслит зла, не радуется неправде, а сорадуется истине, все покрывает, всему верит, всего надеется, все переносит...»

Прес-служба Бердичівського благочиння

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014