Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Червневі збори духовенства Бердичівського благочиння

Шістнадцятого червня, у вівторок седмиці 2-ї після П'ятидесятниці, у Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства. Зібрання священства очолив благочинний округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

Зустріч духовенства розпочалася зі спільної молитви. Голова зборів привітав усіх із початком Апостольського (Петрового) посту і побажав пройти його поприще з подвигами молитви, труда й благочестя. Шістнадцятого червня відзначає свій день народження клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Зіновій Ромах. Священнослужителі привітали його співом многоліття.

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) акцентував увагу присутніх на тих питаннях, які обговорювалися напередодні, в перший день Петрового посту, на зборах благочинних єпархії під головуванням Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського. Зокрема, наголосив на необхідності дотримуватися у храмах усіх карантинних норм.

Голова зібрання поінформував  присутніх про деякі кадрові зміни: Указом правлячого Архієрея на настоятельське служіння у Свято-Димитрівський храм смт Гришківців направлений протоієрей Миколай Шпичка – духівник Бердичівського округу. У сан ієрея був зведений клірик Свято-Миколаївського собору протодиякон Віталій Кльон. Духовенству представили протоієрея Іоанна Гладковського, який звершує пастирське служіння у храмі Святого Апостола та Євангеліста Іоанна Богослова с. Гальчина і Свято-Хрестовоздвиженському храмі с. Старого Солотвина, та ієрея Віталія Левківського, котрий є настоятелем Свято-Успенської церкви с. Райгородка і духовно окормляє Свято-Миколаївську парафію у с. Слободищі.

Отець благочинний закликав священство піднести молитви за стражденних та скорботних клірика Житомирської єпархії ієрея Михаїла Ляшука і матушку Галину та загиблих в автокатастрофі членів їх родини – новопреставлених рабів Божих Сергія, Катерину і младенця Андрія.

Двадцять шостого червня, у день пам’яті святої великомучениці Анастасії Римлянині, повідомив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира буде звершено святкове богослужіння. Першого липня у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева відбудеться загальна сповідь духовенства благочиння. На зборах також розглядалися різні питання внутрішнього життя округу: богослужбові, церковної дисципліни, функціонування каси взаємодопомоги «Братська кружка» тощо.

Вікторія Кучерява, прессекретар Бердичівського благочиння

   
   
   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014