Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Вітаємо з Днем Ангела настоятеля храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрея Романа Бойкова!

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), духовенство благочиння та віруючі вітають із Днем Ангела настоятеля храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрея Романа Бойкова!

Чотирнадцятого жовтня Православна Церква вшановує свято Покрови Пресвятої Богородиці і пам’ять Преподобного Романа Солодкоспівця. У цей чудовий осінній час протоієрей Роман Бойков відзначає День свого тезоіменитства. Ваше Високопреподобіє, шановний отче, сердечно вітаємо Вас з іменинами і молитовно бажаємо здоров'я, довголіття, невичерпної допомоги і милості Божої в Ваших трудах на славу Святої Церкви! Нехай Ваші дні та роки будуть щасливими і світлими та сповненими радості, добра і тепла! Нехай зміцнить Господь Бог Ваші духовні та тілесні сили у подвигу пастирського служіння на ниві Христовій на многая, многая і благая літа!

Ми Вас вітаємо з Днем Ангела чудесним,

Хай покровитель захищає Вас Небесний!

Нехай сторицею Вам за добро воздасться,

Нехай життя стежина розцвітає щастям!

Ми щиро зичимо Вам мудрості й терпіння,

Хай зігріває ласки Божої проміння,

Нехай завжди Цариця наша Преблагая

Своїм чесним Покровом Вас оберігає…

Пресслужба Бердичівського благочиння

   

 

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014