Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Вітаємо з Днем хіротонії настоятеля Свято-Михайлівського храму села Маркушів архімандрита Мануїла (Бицика)!

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), духовенство благочиння та віруючі вітають із Днем хіротонії настоятеля Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрита Мануїла (Бицика)! 

Тридцятого серпня святкує особливу і значущу подію архімандрит Мануїл (Бицик). Шановний отче, дозвольте привітати Вас із Днем священницької хіротонії! Молитовно бажаємо Вам радості духовної, доброго здоров’я, мудрості, терпіння, кріпості духовних і тілесних сил в нелегкому служінні на благо Матері Церкви. Зичимо Вам зміцнюючої благодаті Духа Святого, допомоги Божої в трудах і турботах про вічне спасіння. Нехай Всемилостивий Господь благословить усі Ваші благі починання, нехай пошле Вам Свої невимовні щедроти та ласки! Многая і благая Вам літа!

Коли літо стрічається з осінню,

Тішить серце квітковим буянням,

Зранку трави вмиваються росами,

Вам даруємо теплі вітання...

Хай всміхається сонце ласкаве,

Небеса Вам добро посилають,

Грають фарби життєві яскраво,

Сяє щастя проміння безкрає…

Пресслужба Бердичівського благочиння

   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014