Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо і отримуємо порятунок...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ мають велику роль в житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газети або журналу, з телебачення або "Всесвітньої павутини". Тому, щоб закликати і направити людину на шлях спасіння, ми йдемо в ногу з часом і створюємо цей проект...

Новости

Вітаємо з Днем Ангела настоятеля Свято-Успенського храму та храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» м. Бердичева протоієрея Романа Бойкова!

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), духовенство благочиння та віруючі вітають із Днем Ангела настоятеля Свято-Успенського храму і храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» м. Бердичева протоієрея Романа Бойкова!

Чотирнадцятого жовтня, у час, коли Православна Церква вшановує свято Покрови Пресвятої Богородиці і пам’ять Преподобного Романа Солодкоспівця, протоієрей Роман Бойков відзначає День Ангела.

Ваше Високопреподобіє, шановний отче! Прийміть найщиріші вітання з цією світлою подією та наші теплі побажання! Нехай радісними, добрими і щасливими будуть Ваші дні та роки, нехай мир, радість і досягнення наповнюють Ваше життя! Нехай тепле світло Божественної благодаті осяює Ваш шлях! Молитовно зичимо Вам: нехай Господь у всьому допомагає, Матір Божа покриває Своїм чесним омофором, а Ангел Хранитель захищає і оберігає.

Коли вкриває позолота віти,

Стрічаєте день світлий та урочий,

Нехай же Ваш Небесний Покровитель

Вас береже і захищає, отче.

Допомагає Вам у починаннях

І зміцнює своїми молитвами,

Нехай здійсняться мрії, сподівання,

Нехай Господь перебуває з Вами...

Хай Матір Божа світлим омофором

Вас покриває й благодаттю гріє,

Вам зичимо соборним щирим хором:

Нехай здійсняться задуми та мрії!

Пресслужба Бердичівського благочиння

   

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православный молодёжный центр
Приходы благочиния
Вопрос священнику
Галерея
Меценатам
 
Икона дня
Православный календарь
Вхід 

     
 
 
2011-2014