Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо та отримуємо спасіння...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ грають велику роль у житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газет або журналів, телебачення чи мережі Інтернет. Цей сайт висвітлює загальні церковні новини та події з життя парафій Бердичівського благочиння.

Новини

Сердечно вітаємо Високопреосвященнішого митрополита Никодима з Днем Хрещення Русі і високою церковною нагородою!

Духовенство та віруючі Бердичівського благочиння сердечно вітають керуючого Житомирською єпархією Високопреосвященнішого митрополита Никодима з високою нагородою – орденом святителя Миколая Чудотворця!

Двадцять восьмого липня 2022-го року, у день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира та з нагоди Дня Хрещення Русі митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим узяв участь в урочистому богослужінні у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Цього знаменного та святкового дня за заслуги перед Українською Православною Церквою владика Никодим був нагороджений орденом святителя Миколая Чудотворця.

Ваше Високопреосвященство, дорогий наш Владико! Від щирих та люблячих сердець вітаємо Вас і молитовно бажаємо, щоб Всемилостивий Господь дарував Вам бадьорість духу, терпіння й довголіття. Зичимо кріпості сил та здоров’я, миру і добра, успіхів у подальшому звершенні архіпастирського служіння на благо Української Православної Церкви та боголюбивого Українського народу.

Нехай Божественна благодать зміцнює Вас, щедро осяваючи життя і посилаючи невичерпну духовну радість на многая і благая літа!

З глибокою любов’ю та повагою духовенство і віруючі

Бердичівського благочиння

 

 

 

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православний молодіжний центр
 
__________
Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Вхід 

     
 
 
2011-2022