Свято-Миколаївський собор, м.Бердичів
 
     
 
 

Церква - це Дім Божий, в якому ми знаходимо та отримуємо спасіння...

У сучасному світі спостерігається втрата духовних цінностей і православних традицій. Відповідно до соціальної концепції церкви, ЗМІ грають велику роль у житті кожної людини. Ми дізнаємося щось цікаве для себе з різних джерел: з газет або журналів, телебачення чи мережі Інтернет. Цей сайт висвітлює загальні церковні новини та події з життя парафій Бердичівського благочиння.

Новини

Вітаємо з Днем Ангела клірика Свято-Миколаївського собору протоієрея Романа Натальчука!

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), духовенство благочиння та віруючі вітають із Днем Ангела клірика Свято-Миколаївського собору протоієрея Романа Натальчука! 

Першого серпня, коли Православна Церква вшановує пам’ять благовірного князя Романа Олеговича, відзначає День Ангела протоієрей Роман Натальчук. Шановний отче, щиро вітаємо Вас зі значущою подією і сердечно бажаємо допомоги та благодаті Божої, мудрості й терпіння у нелегкому служінні. Нехай  Всемилостивий Господь дарує Вам і Вашій родині сімейний затишок, мир і спокій, міцне здоров’я, сили та довголіття. Нехай Ваш Небесний Покровитель завжди супроводжує Вас на земному шляху, допомагаючи долати усі перешкоди і труднощі. Нехай Господь щедро благословляє та обдаровує Своїми милостями й щедротами на многая і благая літа!

В день серпневий, сонячний, яскравий,

Що приходить з запахом медовим

І приносить затишок ласкавий,

Вам даруємо сердечне слово.

Хай завжди Небесний покровитель

Береже Вас, отче, поряд буде,

Посилає захист Вам Спаситель,

Світло віри супроводить всюди…

Пресслужба Бердичівського благочиння

 

 

Content Management Powered by CuteNews
Новини
menu 1
menu 2
Православний молодіжний центр
 
__________
Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Вхід 

     
 
 
2011-2022